Dom Opieki z Miłości jest obiektem nowoczesnym, w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

 Aranżacja przestrzeni pokoi, komunikacji, jadalni, świetlicy, biblioteki, saloników, tarasów daje możliwość
komfortowego spędzania czasu, wygodnego poruszania się oraz swobodnych spotkań z rodziną.

POKOJE / APARTAMENTY
Jasne i przytulne pokoje 1, 2 lub 3 – osobowe. Wyposażone
w wygodne rehabilitacyjne łóżka z automatyczną regulacją, stoliki nocne, szafę, komodę, stolik. Pokoje posiadają system przywoławczy. W każdym pokoju znajduje się telewizor. Pokój posiada indywidualną łazienkę z prysznicem.
Apartament składa się salonu z aneksem kuchennym, przestronnej sypialni oraz łazienki.
Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia system przywoławczy.

SALONIKI
Przytulne saloniki na parterze to idealne miejsce do nieskrępowanych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Obok  dostępna jest salka zabaw dla maluchów.

ŚWIETLICE
Na każdym piętrze znajduje się przestronna i jasna świetlica, miejsce spotkań towarzyskich, wspólnego słuchania muzyki, oglądania telewizji, lektury.
Tutaj można w przy miłej rozmowie wypić herbatkę, zagrać w karty lub gry planszowe.
Świetlica to obok Sali Warsztatowej miejsce niezwykle twórczych warsztatów terapeutycznych oraz małych uroczystości.

BIBLIOTEKA
Ciche i jasne miejsce wypełnione książkami z różnych dziedzin. Każdy znajdzie coś dla siebie.

JADALNIA
Słoneczne pomieszczenie z bezpośrednim wyjściem na taras. Miejsce pełne ciepłych i przytulnych dekoracji, przy których nasze domowe i zdrowe posiłki przygotowywane przez nasze mistrzynie kuchni smakują nieziemsko.

KAPLICA
Miejsce skupienia i swobodnej modlitwy.

OGRÓD I TARASY
Wspaniały teren zielony wokół Domu sprzyja spacerom,
a przestronne tarasy pozwalają cieszyć się promieniami słonecznymi w miłym towarzystwie.

Jesteśmy 2. domem w Polsce posiadającym urządzenia antyalergiczne i antyastmatyczne, oczyszczające powietrze i redukujące tym samym ryzyko zachorowań naszych pensjonariuszy.

Dla zdrowia naszych domowników wprowadziliśmy nowoczesne oczyszczacze powietrza, redukując tym samym ryzyko zachorowań. Nasze dekontaminatory powietrza chronią przed zewnętrznymi czynnikami, zapewniając bezpieczne otoczenie zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających. Tym samym minimalizujemy ryzyko wniesienia zagrożeń poprzez odwiedzających.

Troszczymy się o zdrowie naszego zespołu – dzięki czystemu powietrzu nasi opiekunowie są zdrowsi, co przekłada się na jeszcze lepszą opiekę nad domownikami. Inwestując w czystość powietrza, dążymy do zmniejszenia kosztów leków dla naszych mieszkańców – zdrowa atmosfera to mniej lekarstw! Dzięki optymalnemu środowisku w naszym Domu Opieki, domownicy czują się bardziej wydolni i pełni energii.

dom spokojnej starości kozienice
Scroll to Top